O firmie

O firmie

Firma Mieszała System Sp. z o.o. jest producentem wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych.

        Specjalizujemy się w produkcji przejść szczelnych (tulei kanalizacyjnych) przeznaczonych do wykonywania szczelnych połączeń przez ściany studni kanalizacyjnych, wodociągowych oraz zbiorników i kolektorów z różnymi typami rur np. betonowych, kamionkowych, z tworzyw sztucznych, żeliwnych itp.

Od 2006 do 2021 roku produkcja przejść szczelnych była prowadzona przez firmę Marmurex System Janusz Mieszała (rok założenia 1996). Duży wzrost zapotrzebowania na nasze wyroby spowodował dalszy rozwój firmy. W 2020 roku została utworzona Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Mieszała System Sp. z o.o., która aby zwiększyć możliwości produkcyjne zakupiła i zmodernizowała hale produkcyjne. Spółka przejęła działalność firmy Marmurex System i od 2022 roku produkuje pełen asortyment przejść szczelnych. Obecnie zakład i siedziba Spółki znajduje się w miejscowości Korpele 75, 12-100 Szczytno.

         Wieloletnie doświadczenie, własna produkcja form oraz szeroki asortyment produkowanych przez nas wyrobów, umożliwia nam dostosowanie rozwiązań konstrukcyjnych do potrzeb klienta oraz szybką realizację zamówień.